Sztuka Prezentacji

Biznesowe podsumowanie roku 2021

with Brak komentarzy

Druga połowa roku 2021 to czas kiedy Sztuka Prezentacji zaczyna rozwijać swoje skrzydła.  Głównym zadaniem tej marki jest tworzenie pięknych i zachwycających slajdów, a także pokazanie przedsiębiorcom i pracownikom, jak wykorzystać potencjał programu PowerPoint w swojej pracy i w swoim biznesie. I teraz kiedy mamy rok 2022, a miniony przeszedł do historii, mogę śmiało powiedzieć, że mimo tego, że rok 2021 stawiał przede mną liczne trudne wyzwania, to końcówka roku zaowocowała w bardzo ciekawe współprace i ciekawe zwroty akcji.

Nie ukrywam też , że ten wpis powstaje trochę na pamiątkę, a trochę po to, żeby z lotu ptaka spojrzeć na to co ciekawego wydarzyło się przez te 12 miesięcy.

1.AnnaPro

Jednym z pierwszych osób, z którymi miałam okazję współpracować była Anna Prończuk-Omiotek znana w sieci jak AnnaPro, która uczy jak tworzyć profesjonalne webinary i prezentacje. Pierwsze projekty przy których współpracowałyśmy dotyczyły składu kart pracy wchodzących w skład kursu WebinarMaster, w międzyczasie powstał również ebook. Z Anią- właścicielką marki tak dobrze mi się współpracowało, że kontynuujemy naszą współpracę.

 

2. WeDo

Wedo to firma, której na co dzień pomaga efektywniej zarządzać hotelami. Miałam przyjemność  dla tej organizacji tworzyć prezentację na spotkanie z potencjalnym inwestorem. Czasu na wykonanie tego zadania nie było zbyt dużo, ale to co najważniejsze to fakt, ze prezentacja została wykonana na czas.

3. Imperium Szkoleniowe

Swoją wiedzą związaną z wykorzystaniem PowerPointa w codziennej pracy miałam okazję podzielić się z czytelnikami bloga firmy Imperium Szkoleniowe. To kolejna współpraca która trwa, a ja mam okazję tworzyć materiały edukacyjne gdzie pokazuję jak wykorzystać Microsoft 365 w swojej pracy.

4.BodyMap

Podsumowując rok 2021 nie sposób nie wspomnieć o dołączeniu do grupy trenerów firmy BodyMap. Głównym zadaniem tej spółki jest organizacja szkoleń z dofinansowaniem. Jeżeli dana firma szuka szkolenia z zakresu tworzenie prezentacji z dofinansowaniem, to wspomnę, że taka forma edukacji ciągle jest aktualna, aby dowiedzieć się więcej najlepiej wysłać maila.

Oprócz współpracy indywidualnej w minionym roku zwiększyło się też grono osób, które zwiększyły swoje zawodowe kompetencje i lepiej poznały program PowerPoint dzięki dołączeniu do kursu „Cuda w PowerPointcie” czy zagłębiając się lekturę ebooka „PowerPoint dla wtajemniczonych, czyli zbiór 40 nieoczywistych funkcji programu PowerPoint”.

Plany na rok 2022

Tutaj plany są bardzo proste, bo w roku 2022 zamierzam kontynuować to sprawia mi najwięcej frajdy i to w czym jestem naprawdę dobra, czyli tworzenie prezentacji dla klientów oraz uczenie innych jak wykorzystać możliwości PowerPointa w swojej zawodowej codzienności. Tak więc jeżeli chcesz odświeżyć swoją prezentację i szukasz specjalisty w tym zakresie to zapraszam do kontaktu.

A jeżeli prezentacje to jest coś czym zawodowo się zajmujesz i interesujesz to zapraszam Cię do mojego newslettera gdzie dzielę się różnymi trikami, a także refleksjami z mojego freelancerskiego życia 🙂

 

 

Zostaw Komentarz