Cześć, mam na imię Idalia

A moja przygoda freelancera zaczęła się od prezentacji multimedilanych.

Tworzenie prezentacji multimedialnych od zawsze było jednym z moich ulubionych zawodowych zajęć. Od zawsze lubiłam ten moment w którym zakładam słuchawki i otwierałam program do projektowania slajdów. Zauważyłam jednak, że zajmuje mi to zbyt dużo czasu. A ja nie mam pojęcia gdzie kliknąć i co zrobić, aby moje slajdy zamiast odstraszać, zachwycały swoim wyglądem.

Dlaczego PowerPoint?

Przełom nastąpił pod koniec 2019 roku, kiedy „przez przypadek” odkryłam, że PowerPoint kryje w sobie funkcjonalności o których nie miałam pojęcia. A które dotychczas były mi znane z profesjonalnych programów graficznych. Mimo tego, że nie jestem grafikiem z wykształcenia. Od tego momentu każdą wolną chwilę poświęcałam na to, żeby dokładnie poznać wszystkie dostępne możliwości. Ten wysiłek zaowocował tym, że dziś tworzę coraz lepsze prezentacje.

W tym czasie odkryłam, że zmiana formatu slajdu powoduje, że ten „niepozorny” program do projektowania slajdów zamienia się w pełnowartościowe narzędzie, w którym z łatwością można stworzyć atrakcyjne ebooki, reklamy czy grafiki do mediów społecznościowych.

Idalia Szczepaniak PowerPoint
Idalia Szczepaniak PowerPoint

Jak mogę Ci pomóc?

Tworzenie prezentacji dla innych nadal jest dla mnie źródłem ogromnej ilości frajdy i satysfakcji. Jednak oprócz tej formy pracy, uczę też innych jak wykorzystywać potencjał programu PowerPoint w swojej pracy czy w swoim biznesie. W swoich kursach i programach skupiam się nie tylko na aspekcie technicznym, ale również pomagam w opracowaniu treści merytorycznych.

Cieszę się, gdy swoją wiedzą i doświadczeniem mogę innym pomóc. Praca jest dla mnie ważna, podobnie jak rodzina, zdrowie czy czas, w którym głowa aktywnie odpoczywa. Dlatego cieszę się, gdy swoją wiedzą i doświadczeniem mogę innym pomóc. 

Co mnie wyróżnia?

Chętnie korzystam z wiedzy i doświadczenia innych osób.  Rozwijanie swoich umiejętności daje mi jeszcze więcej energii do działania. Wiem, że poszerzając swoje horyzonty mogę pomagać swoim klientom na jeszcze lepszym poziomie. Swoje trenerskie umiejętności miałam okazję szlifować pod okiem Damiana Wróblewskiego, jako kursantka programu „Skuteczny Trener Microsoft 365”.

Ceryfikat Idalii Szczepaniak

Masz pytania?