Oczaruj publiczność swoim przemówieniem

Niezależnie od tego czy jesteś dyrektorem, specjalistą czy freelancerem od Twojej prezentacji zależy bardzo dużo.

Dobra prezentacja to trampolina do sukcesu Twojego biznesu. Aby tak się stało musisz zadbać nie tylko o treści jakie prezentujesz, ale również o estetyczny wygląd slajdów. 

Prawda jest niestety taka, że wiele osób wpisuje projektowanie slajdów jako ostatnie na liście zadań. A przez to prezentacje są tworzone na ostatnią chwilę!

W efekcie odbiorca zamiast zostać oczarowany zostaje rozczarowany. 

Doskonale rozumiem Twój brak czasu dlatego chętnie wyreczę Ciebie oraz Twój zespół.

Zaprojektuję estetyczną i skuteczną prezentację! 

Jak mogę Ci pomóc ?

Wsparcie graficzne: 

Z największą przyjemnością zajmę się oprawą graficzną Twojej prezentacji. Oprawię w graficzną ramkę nowe slajdy oraz zajmę się metamorfozą już istniejącej prezentacji.

Opracowanie merytoryczne: 

Nie wiesz co umieścić na slajdach? Nie jesteś świadomy tego jaki jest cel Twojego słuchacza? Nie wiesz co umieścić na slajdach oraz jak to przedstawić? Spokojnie – jestem po to aby Ci pomóc 🙂

Idalia Szczepaniak PowerPoint

Firmy, którym już pomogłam:

Zdaniem moich klientów:

Opinie klientów:

Dobra prezentacja to klucz do udanej sprzedaży!

Kim jestem ?

„WOW, to w PowerPointcie można zrobić takie rzeczy?!” to najczęstsze zdanie jakie słyszę z ust moich klientów.

Nazywam się Idalia Szczepaniak, a świat prezentacji to mój zawodowy konik. Zarówno jeżeli chodzi o kwestię wizualną jak i merytoryczną.

Swoimi działaniami pokazuję innym, że projektowanie prezentacji może być wspaniałą przygodą, a wystąpienie publiczne może przynieść dużo satysfakcji i spełnienia.

Uwielbiam się rozwijać i cieszę się, gdy mogę innym towarzyszyć w procesie ich rozwoju. 

 
 

Jak wygląda cały proces? 

01

Rozpoznanie Twoich potrzeb: 

Umawiamy się na krótką konsultację, podczas której określimy sobie w jakim miejscu jesteś i czego potrzebujesz. 

02

Przygotowanie próbnych slajdów:

Po spotkaniu przygotowuję dla Ciebie wstępne propozycje, tak aby zobaczyć który kierunek prezentacji najbardziej Ci się podoba.

03

Dopracowanie całej prezentacji:
To jest czas, w którym przez kilka dni ubieram Twoją prezentację w szatę graficzną i doszlifowuję szczegóły. Wszystko po to, żeby finalny efekt pozytywnie Cię zaskoczył. 

04

Wprowadzenie ewentualnych korekt:
Jeżeli będzie taka potrzeba to wprowadzimy zmiany. W cenie projektu uwzględniam serię 2 korekt – jednak praktyka pokazuje, że klienci są tak zadowoleni, że nie mają żadnych uwag. 

Masz pytania?

Każdy projekt prezentacji wyceniany jest indywidualnie. Koszt prezentacji zależy od treści która, która znajduję się na slajdach. Średni koszt prezentacji zaczyna się od 1200 zł netto. Do tej ceny należy doliczyć 23% VAT.

Tak oferuję takie usługi. Jednak to jest to dodatkowa usługa, która podlega indywidualnej wycenie. 

Tak, wykonuje takie usługi. Wcześniej spotykam się z klientem aby dokładnie omówić cel i charakter prezentacji. Merytoryczne opracowanie slajdów to dodatkowa usługa, którą wyceniam indywidulanie w zależności od stopnia mojego zaangażowania. 

Tak, projektuję również inne materiały graficzne takie jak e-booki czy katalogi reklamowe. Jednak to prezentacje zajmują znaczną część mojego zawodowego serca. Hobbistyczne tworzę też strony internetowe – strona, którą teraz widzisz jest mojego autorstwa.

Projektuję prezentacje w PowerPointcie.

Projektuję prezentacje w PowerPointcie.

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz na kontakt@sztukaprezentacji.com, z pewnością Ci pomogę. Możesz też skontaktować się ze mną za pomocą mediów społecznościowych – jestem aktywna na LinkedIn oraz na Instagramie.

Masz pytania?